ჯგუფის კომპანიის თანამშრომლები "უსაფრთხოების თვის სახანძრო საბურღი" 2014 წლის ივნისში
თანამშრომლებზე ხანძარსაწინააღმდეგო განათლების კიდევ უფრო გასაუმჯობესებლად, საგანგებო სიტუაციების რეაგირების შესაძლებლობების გასაუმჯობესებლად, ხანძრის უსაფრთხოების ევაკუაციის სწრაფად და ეფექტურად ორგანიზებაში, ხანძარსაწინააღმდეგო საშუალებების გამოყენებისა და გაქცევის სწორი მეთოდით, ლიდერებისა და განყოფილებების / სემინარის, კომპანიის, კომპანიის და წარმოების ცენტრმა ერთობლივად მოაწყო "პრევენცია პირველი, უსაფრთხოების პირველი", როგორც ზაფხულის ხანძრის საბურღი თემა 2014 წლის 15 ივნისს. 500 მენეჯერი და თანამშრომლები ყველა მენეჯმენტის, წარმოების, ტექნოლოგიისა და სხვა ხაზის ხაზისგან მონაწილეობა მიიღოთ ხანძრის საბურღიში.
საბურღი მას შემდეგ, რაც მეთაურმა შეაჯამა და გამოაცხადა ამ სავარჯიშოს წარმატება. ხანძრის ევაკუაციისა და ხანძრის სიმულაციური ვარჯიშების საშუალებით, თანამშრომელთა უმრავლესობამ გააძლიერა "პრევენცია პირველი, უსაფრთხოების პირველი" ცნობიერება, გააუმჯობესა თვითდაცვისა და გაქცევის უნარი, ისწავლა ერთმანეთის დახმარება საგანგებო სიტუაციების შემთხვევაში და გაქცევის უნარი; ხანძრის საბურღი ყველას მოუწოდა, რომ არ დაივიწყონ უსაფრთხოება მუშაობის დროს, გააძლიერონ უსაფრთხოების ცნობიერება, მშვიდად გაუმკლავდეთ ხანძარს და გააკეთონ ნამდვილად კარგი უსაფრთხოების სამუშაო. ამის შემდეგ თანამშრომლებმა განაცხადეს, რომ კომპანიამ მათ ღრმა გაკვეთილი მისცა ცეცხლის წვრთნებში. ამ სავარჯიშოების საშუალებით მათ იციან, თუ როგორ უნდა გაექცნენ ხანძრის შემთხვევაში, როგორ უნდა მოაწყოთ ხანძრის განმასხვავებელი, როგორ უნდა დაეხმარონ ურთიერთსაწინააღმდეგო სხვა პერსონალს კრიზისში და ა.შ. იხილეთ სურათები შემდეგში.